Svet-Stranek.cz
Vytvořte si svůj vlastní plán úspěchu!
Tajemství  úspěchu

Plánujte si svůj úspěch!:Vytvořte si svůj vlastní plán úspěchu!

Plánujte si svůj úspěch!

 

Plánujte si svůj úspěch!


Všimli jste si, že někteří lidé jsou všude včas, všechno stíhají a celkem v pohodě řeší i náročnější úkoly? Někteří zase nevědí, co od života chtějí a přešlapují na místě. Další skupinu tvoří lidé,kteří vědí, co chtějí, ale neví jak toho dosáhnout a pravděpodobně se nikam nedostanou.........


A ke které skupině patříte Vy? Chcete si splnitsvé sny? Jděte systematicky za svým cílem!

 

Vytvořte si svůj vlastní plán úspěchu!

 

Staňte se úspěšnou ženou!

 

Co je úspěch?

 

 

Pro někoho je to zdraví, bohatství,fungující rodina, zaměstnání…. Ano to všechno lze pokládat za úspěch. Ale zdaleka ne všichni máme aspoň jeden….. A přitom ho můžeme dosáhnout všichni.Jen vědět, jak na to!
Já se cítím úspěšně. Zní Vám to nafoukaně, viďte? Ale přesto se tak cítím.A víte proč? Protože jsem se k tomuto pocitu „dopracovala“, protože jsem se tak dříve necítila. Až pocítíte ten rozdíl, pochopíte…..

 


Nechci Vás přesvědčovat teorií, každý z nás máme své životní zkušenosti. Ale proč být pořád „druhý“, pořád „dole?“ V čem jsou ti ostatní lepší? Co dělají tak úžasného, že je všichni „berou?“
Již 11 let se zabývám psychologií osobnosti a důvody, proč je nutné se dále rozvíjet a nerezignovat.
Život nám nabízí spoustu překážek. Ale to, co v té chvíli považujeme za překážky, nebo problémy, jsou určité způsoby, jak se dostat dále.
Já jsem v životě musela mnohokrát použít „objížďky“, abych se dostala k cíli, který jsem si vytyčila. Tenkrát se mi to zdálo nespravedlivé. Dnes vím,že právě tyto „objížďky“ nám pomáhají k našemu růstu a rozvoji.

 

Je to jen na Vás, jak se rozhodnete,zda budete spokojené, vyrovnané, sebevědomé, nebo budete přešlapovat na místěnespokojené, s mizivým sebevědomím.

 


 

Bc. Jarka Rozehnalová

návštěvníků stránky
celkem30 665
tento týden15
dnes11